Jaarkalender Zukertort Amstelveen 2016 - 2017
week maandag-donderdag vrijdag zaterdag zondag
29 aug- 4 sept - 2
Voorgift-toernooi
3 4
5-11 sept - 9
Ledenvergadering
10 11
12-18 sept - 16
Zomersnelschaak
17 KNSB
A1 - SG Max Euwe
A2 - Stukkenjagers
A3 - Phil Leiden 2
18
19-25 sept - 23
Kandidaten ronde 1
26 25
26 sept- 2 okt - 30
Rapid 1/Simoniscup
1 2
3-9 okt - 7
Herfstsnelschaak
8 KNSB
A1 - Philidor 1847
A2 - EGGERT Purmerend
A3 - Amsterdam West
9
10-16 okt dinsdag 11
Caissa 6 - A4
14
Kandidaten ronde 2
15 16
17-23 okt - 21
Geen clubavond
22 23
24-30 okt Gehele week:
Schaakweek Amstelveen
28
Kandidaten ronde 3
29
Eijgenbroodtoernooi (Caissa)
30
Zukertort Jeugd Grand Prix
Eijgenbroodtoernooi (Caissa)
31 okt-6 nov - 4
A4 - Fischer Z 2
A5 - Almere 7
5 KNSB
De Toren Arnhem - A1
DSC Delft - A2
VAS 2 - A3
6
7-13 nov - 11
Kandidaten ronde 4
12 13
14- 20 nov - 18
Kandidaten ronde 5
19 20
21-27 nov - 25
Rapid 2 / Simoniscup
26 KNSB (met eten)
A1 - Caissa
A2 - UVS
A3 - Caissa 4
27
28 nov -4 dec - 2
Hands and Brains-toernooi
3 4
5-11 dec donderdag 8
Oosten Toren - A4
9
Kandidaten ronde 6
10
Open Kampioenschap
Weesp
11
12-18 dec donderdag 15
Laur. Gambiet 3 - A5
16
Extra Ledenvergadering
Materiaalavond
17 KNSB
SSC 1922 - A1
De Wijker Toren - A2
Caissa Eenhoorn 2 - A3
18
19-25 dec - 23
Kandidaten ronde 7
24 25
Eerste Kerstdag
26 dec-1 jan - 30
Geen clubavond
31 1
Nieuwjaarsdag
2-8 jan - 6
Geen clubavond
7 8
9-15 jan Tata
Steel Chess
13
Kandidaten ronde 8
14
Tata Steel Chess
15
Tata Steel Chess
16-22 jan Tata
Steel Chess
20
Wintersnelschaak
21
Tata Steel Chess
22
Tata Steel Chess
23-29 jan - 27
Kandidaten ronde 9
28
Tata Steel Chess
29
Tata Steel Chess
30 jan -5 feb - 3
Rapid 3 / Simoniscup
4 KNSB
A1 - Paul Keres
A2 - Oud Zuylen Utrecht
A3 - Paul Keres 3
5
6-12 feb donderdag 9
Laur. Gambiet 2 - A4
10
Kandidaten ronde 10
A5 - Volewijckers 3
11 12
13-19 feb - 17
Kandidaten ronde 11
18 19
20-26 feb - 24
Onderlinge competitie
Amstelveense externe teams
25 26
27 feb -5 mrt - 3
Kandidaten ronde 12
4 5
6-12 mrt - 10
A4 - ENPS
A5 - TOG
11 KNSB
ASV - A1
Voerendaal - A2
ASV 3 - A3
12
13-19 mrt - 17
Kandidaten ronde 13
18 19
20-26 mrt - 24
Lentesnelschaak
25 26
27 mrt -2 apr - 31
Rapid 4 / Simoniscup
1 KNSB
A1 - Messemaker 1847
A2 - Venlo 3
A3 - MuConsult Apeldoorn 2
2
3-9 apr woensdag 5
De Amstel - A4
7
Kandidaten ronde 14
8 9
10-16 apr maandag 10
De Wachter 2 - A5
14
Open Snelschaakkampioenschap
van Amstelveen
15 16
Eerste Paasdag
17-23
apr
- 21
Kandidaten ronde 15
22 23
24-30 apr donderdag 27
Koningsdag
28
Zukertort congres?
29 30
1-7 mei - 5
Rapid 5 / Simoniscup
6 KNSB
BSG - A1
Wageningen - A2
Wageningen 2 - A3
7
8-14 mei - 12
A4 - De Raadsheer
13 14
15-21 mei - 19
Kandidaten ronde 16
20 21
22-28 mei donderdag
25 mei Hemelvaartsdag
26
Geen clubavond
27 28
29 mei -4 jun - 2
Kandidaten ronde 17
(laatste ronde)
3 4
Eerste Pinksterdag
5-11 jun - 9
SGA Rapid (?)
10 11
12-18 jun - 16
Zomersnelschaak
17 18
19-25 jun - 23
Doorgeefschaak
(Laatste clubavond voor de vakantie)
24 25